Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rychlé vybíjení baterie S4

Mám u Sam S4 problém,když vypnu mob.data tak vydrží baterie i 4dny ovšem když ponechám zapnuté mob.data a večer mám tel.plně nabitý tak ráno hlásí zcela vybitý.Tel. mám necelé 2 roky zakoupen nový od T-mobile.Může to být už baterií? Děkuji za Vaše zkušenosti.

Pokud bez mobilnich dat vydrzi dlouho, tak to baterii byt nemuze.

Spis si zkontroluj, jestli ti data neco nezere. Pripadne, pokud mas mobilni telefon na miste, kde je spatny prijem LTE a dochazi k neustalemu prepinani LTE / 3G (H+), tak to muze vybit mobil pres noc. Zkus ho umistit na noc jinam.