Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s přidání ram

Mám problém s přidáním další ramkou mám základní desku gigabyte ga-pa65-ud3-b3 http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx ?pid=3795#ov a dvě staré ramky Kingston HyperX Blu 4GB DDR3 1600 a k ním jsem přikoupil jednu Kingston 4GB DDR3 1333MHz CL9 HyperX Fury Red Series všechny mi fungujou když dám dvě starý nebo jednu starou a novou tak se pc normálně zapne ale když tam dám všechny tři ramky tak se jen protočí větráky, sloty mi fungujou taky všechny zkoušel jsem všechny možný kombinace ale vždycky mi šli jen dvě najednou.

Pametove moduly (stare aj nove) maju osadene chipy na len jednej strane plosaku = single-side,
alebo po oboch stranach plosaku = dual-side ?

Gigabyte pise:
"Because of Intel chipset limitation, please use single-side memory module if four memory modules are to be installed."

O troch moduloch sa nepise, lebo kto by si dobrovolne pos*ral DualChannel.

ked sa len pretoci vetraky tak je niekde najskor skrat, alebo studenaky na doske apod, s RAM to najskor nema nic spolocne (ale najskor s mechanickou manipulaciou a s tym suvisiace polamanie dosky a podobne veci, alebo tam ta RAM bola strcena nejak uplne blbo).

P.S. a skus aj clear CMOS a potom aj zmacknut zapniacie tlacitko samozrejme.