Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde spustit pc

Zdravim mam jeden problem po stlaceni spinaca power mi nechce nabehnut pc
trozku mi pretoci chladicom od procesora hned prestane a nic sa nedeje
skusal som vsetko vytiahnut a znova pozapajat a nic ale prud stale cez pc ide
napojil som externu nabijacku do usb portu a bez problemov nabijalo neviem
v com by mohol byt problem ak by vedel niekto poradit co by stym mohlo byt
bol by som vdacny dakujem

Že umírají lidé chápeš? Jeden den jsou naživu a druhý den už třeba ne. Jak je to možné?

Člověku třeba prasne cévla a krev zalije mocek u PC "praskne" vodivé spojení.

U člověka se opotřebují orgány a člověk umíra u PC změní některá součástka své el. vlastnosti a systém už nemůže pracovat.

Takže hledej chybu. U PC se dá vyměnit vše u člověka jen něco.