Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ktore prikazy by mali skusenejsi uzivatelia windows XP SP2 poznat?

OS - Windows XP sp2
tieto urcite: start->spustit->

helpctr /url ms-its:%windir%\Help\ntcmds.chm::/ntcmds_new_tools.htm
helpctr /url ms-its:%windir%\Help\ntcmds.chm::/cacls.htm
helpctr /url ms-its:%windir%\Help\ntcmds.chm::/chkdsk.htm
helpctr /url ms-its:%windir%\Help\ntcmds.chm::/at.htm
helpctr /url ms-its:%windir%\Help\ntcmds.chm::/netsh.htm

pre tych menej skusenych aspon odporucam tento prikaz z command line: systeminfo.
ak by tam este mali nejake byt, tak to doplnte v komentaroch, bude to sluzit pre nasich menej skusenych uzivatelov.

helpctr /url ms-its:C:\WINDOWS\Help\ntcmds.chm::/n
tcmds_new_tools.htm
helpctr není názvem vnitřního ani vnějšího příkazu,
spustitelného programu nebo dávkového souboru.

igore prosim te predelej cesty na relativni (%windir% pojede vsude) - ne vsichni maji sys adresar windows.
--