Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem paměti.

Dobry den mám problém s pc jsou tam 2x2gb pamětihttps://www.alza.cz/zeppelin-4gb-kit-ddr3-1600mhz-d144286. htm?catid=18849829 a koupil jsem tyto www.alza.cz/zeppelin-8gb-kit-ddr3-1600mhz-gold-d34 6305.htm?catid=18850357 a problém je že když je přidám tak mi je bios najde ale pří startu win 10 to hodí modrou obrazovku kde se napiše hlaška a restartuje se to pokud to spustím znovu tak to samé jen hlaška piše něco jiného a takto se ty hlášení opakují ,nevím kde je problém tak jsem ty paměti vyměnil za jiné https://www.alza.cz/kingston-8gb-kit-ddr3-1600mhz- cl11-single-rank-d358397.htm?catid=18850357 a jeto pořád stejné -deska http://www.gigabyte.cz/products/page/mb/ga-p55-ud3 r_10/ má někdo radu.dik

myslíš si že tý čo majú rádce dostali tento "titul" v sekunde jak prvý krát navštívily poradnu, a myslíš že když navštívily poradnu nevedeli ani hovno o PC? takže další nesmysl čo jsi napsal. A neveril by jsi, ale dokonca ani zlatý rádci, módi dokonca i admini niesú odborníci, aspoň ne teda vo všetkom čo sa týka IT,... nekto je zameraný výhradne na Operačný systém Linux, nekto na serveri, nekto na mobily, nekto software, nekto hardware, atd atd, takže.....

2GB budou šlapat v jakémkoliv počtu bez ohledu na to, zda moduly budou Single Rank nebo Dual Rank.
Deska podporuje i 4GB moduly, ale ty Dual Rank (takže interní konfigurace modulu je vlastně 2ranky po 2GB).
Tyto Dual Rank moduly mají většinou 16 paměťových čipů (8 z každé strany). Jedny z posledních, co se dají koupit jsem uvedl výše. Můžeš tedy osadit až 16GB RAM (pokud by jsi zakoupil 4ks).