Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunčkní USB

Ahoj, jak již název vypovídá.. Sehnal jsem si základní desku, je to G41-P33 Combo. Vše funguje, ale nedaří se mi rozchodit USB porty. Nainstalované v PC jsou (podle správce), ale stále je tam navíc Unkown device (neznámé zařízení). Chipset je aktualizovaný, ethernetový port také, audio také, více výrobce na stránkách k dispozici nemá. V BIOSu je USB povolené. Jediné co správce píše, že zařízení bylo zastaveno, protože oznámilo potíže. (Kód 43). Jinak, jsem jiné problémy nezaznamenal

Nějáké nápady? Děkuji

u ID hardware je to samé, UNKOWN DEVICE..zkoušel jsem i přes linux spustit PC a ten nahlásil rovnou nějáký problém s USB.. Vypadá to, že jsou v háji. Ale napětí do nich jde, zkoušel jsem USB lampičku a myš svítí také, takže problém bude s přenosem dat. Ovlivní nefunčknost USB něják zbytek desky? Zkusím to vyřešit jedině řadičem s USB do PCI slotu

Tak to su USB zariadenia. Ty musis vediet ze jake (odpoj ich a zmizne to).
Nainstaluj ovladace chipsetu a pripadne USB3.0 ak ta doska ma nahodou USB3.0 (neviem zhlavy). Mozes mat aj naprd napajanie 5V (zdroj alebo doska naprd) apod. Z nejakeho dovodu ti asi hardwarovo blbnu tie USB zariadenia.

Všechno jsem odpojil, zkusil připojit myš a nic, jen svítí. Ovladače chipsetu jsem instaloval asi 2x a výsledek je stále stejný. Deska má USB 2.0. Má to chápat tak, že ti přijde, že je něco stále zapojené? Může být bordel v portech, to jsem se přiznám nekontroloval.

No co se napájení týče, řekni, zdroj mám 350W Fortron, základní deska tedy G41-P33 Combo, 4GB RAM DDR2, CPU Intel Core 2 6400 2,14 ghz, grafika nvidia 9600GT, disk je 160GB SATA a nějáká ta DVD mechanika. Zdroj se nehřeje, počítač je svižnej, bez sekání. Deska má mít nejáké super nabíjení přes USB tak jestli to nedělá nějákým způsobem problémy.