Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDD

Dobrý večer, když spustím pc nenačte se windows a někdy ho základovka ani nenajde až po restartu. Když jsem HDD připojil k druhému pc tak se načetlo bez problému ale jen D ale Céčko (kde je windows ne) Na rozbitém HDD mám win 7 a na druhém pc xp možná toje tím. Nějaké nápady?

znovu: konektor nemusel být úplně nadoraz, nebo má vadný kontakt a až nové zapojení disku to spravilo.

když vadný obsah disku nejde vyčíst, tak tam není, nebo je záznam v tabulce souborů poškozený. takový obsah už je k ničemu.
v druhém pc dej ve správě disků pomalý formát toho c:, je s kontrolou disku. a nespleť si c: s c: