Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HTC Desire 816g dual sim Problém s uložištěm

Dobrý den, chtěl bych se zeptat co by mohl být problé. Chtěl jsem instalovat aktualizace na telefonu pro programy. Záhy mi to napsalo nelze aktualizovat z důvodu nedostatku místa na disku, místo tam ale je. Ikdyž jsem to nastavil na ext. kartu tak napíše totéž (karta prázdná obsah 4 GB). Zatím bych nerad dával telefon do továrního nastavení. Poradí někdo?

Napíšu přesněji ale nepíše kolik. "Nedostatek místa v úložišti. V zařízení není ke stažení aplikace xxxx dostatek místa. Doporučujeme smazat aplikace nebo obsah, který již nepotřebujete, a zkusit to znovu." Výchozí disk pro zápis je SD karta. Jinak volné místo na interním je 500 MB (k dispozici).