Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnovil som system win 10

Dnes som aktualizoval pc na win 10...a hneď som dal obnovenie systemu a vsetko vymazal.... ako sa už zapol, stiahol som SLIMDRIVERs,naslo mi 3 veci,dal som ako prvu grafiku a vyhodilo mi chybu error 0x80072EE2, to iste aj pri SM Bus Controller... neviete čo stym?

Ovládače sa sťahujú zo stránok výrobcu a nie pofiderné programy. Tiež si pozri či podporuje tvoja doska Windows 10 ovládače. Mal si si to skontrolovať pred tým keď si inštaloval Windows 10.
(začni chipsetom a potom ostatné ovládače)

už mi to spustilo....v skole sme pomocou toho davali ovladace,tak preto robim aj tu tak... viete mi prosim ale povedat kde mozem skontrolovat tie ovladace..v skole ich bolo asi 11 ale tu mi ponuklo 3... a kde sa daju zrusit aktualizacie,mozu sa? + kde zrusim zapinanie one drive a pod. programom ?..nech nebezia zbytocne na pozadi..A mate este niejaku radu ? ... dik

stiahol som SLIMDRIVERs ... v skole sme pomocou toho davali ovladace

že paní učitelce nebo panu učiteli vzkazuju, že je blb.
je to program pro lidi s iq houpacího koníka, kteří nechápou co dělají.
školství by mělo vyžadovat od žáků myslet, ne bezmocně klikat na prográmek, který kdesi stáhnou a bez kterého jsou na světě zbytečně.

kde zrusim zapinanie one drive a pod. programom

něco jsou procesy uživatele, něco služby celého systému, něco se schovává do naplánovaných úloh.
na kontrolu a vypínání je dobrý ms autoruns.

Booože ....aky su tu ludia spr*sty ze instaluju ovladace cez hentake programi ako je Slimdrivers a pod..:-D
-----
To na aku skolu chodis ze ta učia aby si si instaloval ovladace cez programi z tretich stran ?!! Rozumny//inteligentny clovek instaluje ovladace zo stanok vyrobcu tvojho notebooku/tabletu/Hardware !!! Lebo tie su oficialne podporovane a spravne pre tvoj pc !
-----
A okrem ineho ked mas nanovo nainstalovany windows / preinstalovany Windows tak ako
PRVE sa ma instalovat Chipset na tvoju zakladnu dosku
DRUHE Graficka karta
TRETIE Zvukova, LAN atd...

Ale to co je na webe amd nemusi byt to same co ma na webe vyrobca ntb, hlavne ak to ma switchable graphics a podobne. (a hlavne na webe amd musi potom hladat mobilne a ne normalne ovladace, to je uplne nieco ine)
Moze si samozrejme aj hladat spravne ovladace pre chipset a grafiku na webe vyrobcov chipov apod. Jednoduchsie je pozret najprv na web vyrobcu notebooku ci tam nie su pre W10 (pre novsie notebooky tam spravidla su vsetky potrebne ovladace aj pre ten win10 srot)

"Som na AMD ohľadom grafiky" zbytocne. Vyrobca Tvojej grafickej karty je firma Toshiba a nie AMD.

"možem vpohode zvoliť win8?" Ked mas nainstalovany system Windows 8, tak ano.
Ked mas nainstalovany system Windows 10, tak potrebujes ovladace na Windows 10.

ked vy stahujete ovladače cez slimdrivers, tak ja jdu nakoupiť potraviny do výrobne jedu. Rozhodne môžeš chytiť pucku rozbiť PC, koupiť nový, nainštalovať normálne OS a nainštalovať normálne drivery.

jinak fakt nechápu lidi čo delaj neco co absolutne nevedia,...

Tak najprv restartuj windows (vidis ze to chce restart, a Win10 je tak uplne dementny ze ti to ani neoznami). A ne vypnut ale musi to byt restart lebo vypnut v dementnych Win je len sleep. Po restarte vlez do update a daj vyhladat dalsie updaty, ked nic tak pripadne skus zas ten ovladac od AMD pre W8 nainstalit. Mozes skusit aj tu betu (to druhe)