Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Myš do 600 Kč

Ahoj, morče mi přehryzalo kabel u myši, potřebuju si koupit novou. Jelikož jsem tuhle měl hodně let, tak se v dnešních myškách moc nevyznám.
Kterou bych si měl vybrat? Snímače:

Blue Eye
Blue Track
Blue Spot
Optická
Laserová
V-track
a nebo "bez díry"

Myška je na práci na netu + příležitostné hraní (strategie atd.)
Určitě chci drátovou, USB, CSka atd. nesmažím, triple click nepotřebuju, ale alespoň 2 boční tlačítka chci (klidně i více, binding se vždy hodí i na běžnou práci). Ergonomická nemusí být

U mé staré nemohu najít, jakou měla odezvu, co se tak dívám, tak tyhle všechny nabízené mají 1-3 milisekundy.. ty 3 stačí bohatě, ne?

Budu rád, když mi tedy doporučíte snímač pohybu a značku (doteď jsem měl A4tech a spokojenost). Cena 600 Kč úplný strop.

Nad tím Logitechem jsem dlouho uvažoval, přeci jen, je to "značka", ale nakonec jsem si pořídil A4tech myšku z bloody série (V7). Za těch 500 Kč je to nádhera, žádné vytékající lepidlo, žádný šunt, příjemný materiál, pogumovaný bok, kovové destičky, funguje bez podložky na skle, na dece na všem, krásně padne do ruky a vypadá super. Doporučuju.

No mám Logitech G400 nic nikde nesvítí nemá závaží a ostatní čípoviny ,ale funguje už 5 rokem jako nová sedne pěkně do ruky váha optimální,A4tech kupoval známej konkrétně A4tech Bloody A6 Blazing V-Track Core a horší jsem snad v ruce neměl krom toho že se mu po ca třech měsících začala srát tak boční tlačítka fungovala obráceně,ostrý hrany, žádnej ofic soft pro tento konkrétní typ,takže fachala s jiným jinak byla nepoužitelná bez něj,no jemu se líbila protože pěkně svítila.:-)

Já si jí kvůli gamingu nekupoval.. to že svítí kolečko a pulzuje tam ta pazoura červeně, to je věc, na kterou se stejně nekoukám. Mně se líbí to, že je to cenově dostupná myška, padne mi do ruky a hlavně mám dobrou zkušenost s X7 řadou od A4tech (já i bratr jsme tyto myši měli několik let a žádný problém).

Jediné co, tak všichni v recenzích psali, že je hlučnější a tužší stisk tlačítek, ale je to přesně tak, jak jsem to měl doteď, takže už jsem asi zvyklý :D

Jinak je celkem drzost, že si za plnou verzi softu účtujou další prachy, ale to se mě naštěstí netýká, stáhnul jsem si tam jen ten základ, boční tlačítka nastavil na copy and paste, 4-směrné scrolování kolečkem funguje, dpi nastaveno, takže spokojenost :D