Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem start pc

dodry den chcem sa opytat,od vcera mi zacal nabiehat win okolo 3-4 min,dal som kontrolu adwarom,spybot nic a nod mi vypisal nepodarilo sa aktivovat technologii antistealth-pracuje v omezenem rezimu,poradte co stym,co to vlastne znamena este chcem dodat,pri kliknuti na operu alebo mozillu mi tiez trva dlhsi cas kym to nabehne-dakujem

Moze to robit aj malo RAM (ale potom by to snad robilo uz odzaciatku), ale najprv by som skusil preinstalovat ovladace k doske/chipsetu. Mas ich na CD co si dostal k doske alebo najnovsie na strankach vyrobcu dosky.
Nemas tam nejaku sietovku v ktorej nie je sietovy kabel? Ak ano skus ju zakazat v spravcovi zariadeni.