Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem QIP 8020

Zdá se mi to nebo se QIP 8020 přihlašuje déle a odchází přitom větší množství dat?
Nejsem si tím jistý ale zdá se mi že QIP 8020 se přihlašuje MNOHEM déle než 8020 a odchází u toho asi 2x více dat, 8010 jsem tolik nesledoval takže si tím nejsem jistý, má někdo zkušenost?
Jinak jediné změny co jsem našel jsou
Aktualizováno:
Nově přijímané soubory se ukládají do adresáře s názvem nicku uživatele.
Identifikace klientů
aktualizace modulu protokolu
adresy v programu odkazují na nový web QJPu

Opraveno:
pracování s parametry příkazové řádky
v některých případech kliknutí na tray ikonku neskrývalo kontaktlist

Klikneš dole na t ikonku (nevím jakou máš, mám vlastní skin), která je těsně nad tlačítkem, kde si určuješ jestli si online, viditelný....... Pak si dáš nastavení viditelnosti, na záložce IGNOROVAT to máš. Stačí pak dát smazat a QIP se tě i zeptá jestli ho chceš znovi přidat do seznamu kontaktů, nebo ne.