Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Levný PC (odkazy)

Dobrý večer. Vyhlédl jsem si 2 PC, u kterých je napsáno, že jsou "herní". Ano, podle ceny poznám, že se nejedná o pc pro herní maniaky, ale zajímalo by mne, jestli rozjedou i nějakou lepší a novější hru. Protože jsem v tomto amatér, chtěl bych Vás poprosit o radu. Prvním z nich je:
První
Druhý
Myslíte, že stojí aspoň za něco? Děkuji, přeji pěkný večer.

Aha, to je takovej styl těch počítaču : Dáme tam super podsvícenou Ultra Gaming Casu a třeba to zvýší prodej...
za tu cenu to nemá pro herní pc smysl, ale jestli nemáš na výber, tak jednoznačně si svoje pc složit :-D alespoň z té ceny vycucáš maximum výkonu, co to jde :-D
Ale i tak nepočítej, že s tím rozjedeš třeba Cryssis 3 na minimum detaily... na ty minimální to tak tipuji mezi 30 až 40 fps ale nemusí to vůbec platit !