Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem film a cpu na 100%

Dneska jsem se díval na jeden film a většina filmu běžela v poho, ale ke konci se to začalo sekat a vždycky když se to seklo, tak jsem musel ukončit aplikaci, přičemž využití CPU bylo v tu chvíli na 100%. Film jsem přehrával v WMP 10. Poradíte prosím, jak docílit toho, aby se to už nestávalo??

Mě se to stává taky. Je to tim že je DVD poškrábaný a mechanika to špatně čte a WMP10 ty chyby přijme a tak se to jednoduše kousne.zkus jinej program jako třeba PowerDVD nebo InterVideo WinDVD, nevim proč ale mě se to pak neseká skoro vůbec, pokud to neni fakt moc zničený. A jestli ten film máš v jinym formátu nebo v počítači tak ti bohužel neporadim.

Tak jsem použil PowerDVD v kterém to ovšem nešlo přehrát. Poté jsem chtěl zkusit ještě jednou WMP a tam už to také nešlo přehrát, protože prý chybí kodeky. Ale já s tímto programem nic nedělal. Jak je to teda možný???