Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zpomalení PC

Dobrý den, po zapnutí pc dojde k neskutečnému zpomalení, je to po stažení minecraftu z uložto. Soubor již nešel ani rozbalit, ale pokud zapnu správce úloh a nechám ho na liště v pozadí počítač běží úplně normálně. Vypnu ho a opět se zpomalí a defakto s ním nejde nic dělat. Antivir Eset 8 NOD 32 nic nenajde. Děkuji za případné rady.

Mate v počítači nejakú škodnú. Vykonajte kontrolu v tomto rozsahu:

1. Najskôr sa presvedčte o tom, či zdroj problémov nie je nainštalovaný v počítači (Ovládací panel - Programy). Ak je v zozname zapísaný nejaký podozrivý (neznámy) program, odinštalujte ho.

2. Použite softvér AdwCleaner. Všetko čo nájde odstráňte.

3. Odvírujte počítač použitím softvéru MBAM free verzia: www.malwarebytes.org. Všetko čo ešte nájde odstráňte.

Bod 2 a 3 sa odporúča vykonať v núdzovom režime systému.