Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lenovo - wifi

Zdravím, chci se zeptat.. mám notebook Lenovo G50-45 a router Zyxel vmg1312-b30b a neustále padá internet že musím jakoukoliv stránku vícekrát aktualizovat než se načte.. jak pod win. 8.1 tak pod win. 10 nepomohla ani přeinstalace systému, ovladače mám aktualizované na nejnovější verzi (driver booster 3) a přes kabel internet funguje stabilně. nevíte čím to může být? jiné notebooky i telefony fungují stabilně, neteř má taky ntb. od Lenovo a také jí to na mém routeru blbne.. a co jsem googloval tak jsem nebyl jediný kdo tento problém řešil, ale nikde jsem nenašel řešení :)

řešení samozřejmě existuje:

driver booster 3

všechny ovladače máš u lenova u svého modelu, tak proč tam cpeš drivery z pochybných zdrojů přes tento lamerský program?

normální postup instalace:
1) windows
2) chipset driver od výrobce základní desky, ve tvém případě notebooku. (u starých krámů od výrobce chipsetu)
3) grafika (po bodu 2. nebo 3. restart)
4) ostatní drivery od výrobce základní desky/notebooku
5) poslední servicepack

vidíš tam někde napsané driver booster, slimdriver, driver genius a podobný odpad? takže formát a znovu.

na routeru se doporučuje nastavovat zabezpečení wifi napevno:
wireless security: wpa2 (psk)
encryption: aes
je to kvůli vybavení domácností wifi mobily a tablety se svérázným chováním jejich ovladačů.