Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lenovo y500(ram,cpu)

Zdravím chtěl jsem se zeptat jakou ram do lenova y500, teď je tam 1x4, je lepší 1x8 nebo 2x4 a jakou konkrétně.. ?
Pak jsem se chtěl zeptat jestli je možné a rozumné, upgradovat cpu(ohledně chlazení a cena/výkon), teď je tam : Intel Core i5 3230M, socket: Socket 988B rPGA
díky...

CPU nemá smysl upgradovat, v BIOSu je whitelist, přes který by asi jiný hardware neprošel.

Osobně si myslím, že je lepší do ntb dát 2 x 4GB (paměť musí mít stejné parametry, jako původní). Je to levnější a výsledek je +- stejný.

Vojta, Lenovo Ambasador