Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook - doporučiť z alzy do 800 e

Chcel by som doporučiť nejaký notebook z alzy to tých 800 e ak by sa dalo chcem aby to bol herny notebook a išlo na ňom GTA 5
Změna kategorie, původně: PC sestavy. PC sestavu přece nechceš.
Změna předmětu, původně: Notebook (karel)

Řekl bych,že hranice "herních" NB začíná tak na 30000.- (MSI) Ostatní všechny jsou jen na občasné plné zatížení.Žádný levnější nemá řešené chlazení na tak vysoký trvalý výkon. Mám na mysli GTA 5. Dětské hry neberu do úvahy.