Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zmizelá DVD-ROMka v noťasu

Ahoj, kolega mi donesl noutbook (Aspire 3103WLMi, op.Vista Basic), kde se snažil nainst. přídavné zařízení PCTV Hybrid Pro Card fy.Pinacle. Inst. se nezdařila a ještě navíc "zmizela" DVD ROMka.Ve správci zařízení je, ale s vykřičníkem, a v popisu "stav zařízení" je napsáno: Hardw.zař.nelze spustit, protože konfigurační inf.(uložené v registru)jsou neúplné nebo poškozené. (Kód 19)
Ist.DVD s ovládači a Wistou mi nedodal...
Zkoušel jsem prog., jako Registry Repair a pod., ale bezúspěšně. Ta DVD-ROMka se v BIOSU přihlásí, v nouz. režimu už ne. Je to zralé na reinstal ? Díkes....

ok, tak ich vyhod manualne. vo vlastnostiach ovladaca si zobraz podrobnosti a tam vidis vsetky binarky a dll-ky. zmaz ich rucne a nainstaluj ich znovu s povodneho zdroja odkial si ich prvy krat instaloval. predpokladam, ze to budes musiet robit v nudzovom rezime.
p.s.: skus vsetky tieto ovladace pohladat aj inde na disku a ak ich najdes, zmaz ich aj tam.