Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nesynchronizace obrazu a zvuku u nové TV.

Zdravím, mám takový nepříjemný problém. Mám http://dekodovaci-moduly.heureka.cz/ostatni-ca-mod ul-irdeto-smit-skylink-kompatibilni/. Vložena do TV abych nemusel mít set-top box. A nedávno koupenou tv Samsung J6272. Naladil jsem kanály na skylink a všechny to krásně našlo, ale na některých kanálech je zvuk lehce opožděn. Je to možná jen pár milisekund, ale prostě je to dost znát a vypadá to hrozně. Nedělá to všude, všiml jsem si toho nejvíc na HD kanálech, ale také né všech a třeba na Smíchově. Když přepnu na pozemní dig. vys. tak jsem si zpoždění nevšiml. Také na spoustě dalších kanálů na tom skylinku je vše v pořádku. Netuší někdo, kde by mohl být problém? Může jít o signál? Na některých kanálech u Skylink mám jen asi 45 sílu signálu a kolem 30 kvalitu signálu. Neřešil někdo někdy podobný problém? :/ Děkuji za jakoukoli rady.

Díky za radu. Firmware by měl být aktuální. Divné je, že i třeba Prima Cool HD, občas jde hrozně a občas parádně. Přijde mi, že to musí být nějak signálem, protože jinak bych nepochopil, proč to chvílemi jde normálně a pak zas ne. Každopádně děkuji za odpověď.

No šel jsem do menu a našel aktualizovat firmware nebo nějak tak to am psali. Dal jsem vyhledat aktualizace a po chvíli mi to napsalo, že používám nejaktuálnější. Tak předpokládám, že to je poslední. Píše mi to, že mám verzi 1422. Bohužel v okolí nemám nikoho takového, s kým bych mohl porovnat, ale zkusím trošku poladit ten signál a uvidíme. Jako občas je to fakt dobrý a pak přijde nějaký seriál nebo film a zas je to posunuté :/.

Po roce ozivim ;):
Jj, mam to same. Treba ted na CT1HD je synchro uplne v poradku = pusa se hybe presne se zvukem, ale na NovaHD mne pripada, ze jde nejdrive zvuk a teprve potom obraz. Zajimave... Zvuk jsem ted zkusil optikou so domaciho kina a myslel jsem, ze to bude jeste posunutejsi, ale je to uplne stejne. Tak kdyz CT1HD funguje, musi jit i NovaHD. Takze to vypada, ze to je problem ne v moji domacnosti...