Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Záchrana dat z extérního HDD

Zdravím. Mám extérní HDD Seagate Expansion 2TB. Včera mi spadl a rozpadl se mi napájecí konektor. Tak jsem Ho rozebral, zapojil do PC jako interní HDD ale před použitím je třeba zformátovat. Chci se zeptat jestli nejde nějak doma zachránit data aniž bych musel platit firmy a abych mohl dál HDD používat v PC. Díky

Ked to chce formatovat tak to asi ten USB radic zapisoval uplne inac (bud sifrovane alebo prehadzoval sektory), takze asi by som sa snazil ozivit ten USB radic, napr. napajkovat ten konektor nazad alebo draty napajania apod.
Inac dolezite data (ne 2TB somariny) mas mat zalohovane potom by si neriesil taketo veci.