Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hlučný vetrak od zdroje

Dobrý den. Po příchodu že školy mě čekalo nemilé prekvapeni. Zapl jsem PC a asi po 4 sekundách začal dělat jeden z vetraku hrozny hluk, zjistil jsem že to jde ze zdroje a jelikoz v PC bylo hodně prachu tak jsem ho profoukl stlačeným vzduchem což nepomohlo. Zdroj má název eurocase atx 400w PFC. Jinak PC normálně jede a nevykazuje že by byl někde problém ale měl jsem ho pusteny jen chvilku.

Jakej zdroj bys doporučoval, ale nechci kupovat nic extra predrazenyho, přece jenom to je sestává za 10k, funguje na ní csko a lolko na full detaily takže svůj účel plni.
Komponenty:
Cpu Amd a8-5500 trinity
Dimm ddr3 4096 1600 transcendentní cl11 jet
Gk asus amd hd7700-1gd5
Hd wd blue 500gb
MB gigabyte f2a55m-ds2 fm2
Hd kingston SSD disk 120 gb
PS: snad jsem vypsal vsechno