Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Plný disk (C:)

Mám plný disk (C:) a nemám na něm skoro žádné programy a aplikace ... asi 90GB zabírají složky s názvem (např. Backup Set 2014-10-05 759046) prosím poraďte jak uvolnit nějaké místo na disku(C:). Díky :-)

Po smazání Backup by bylo dobré omezit vyhrazené místo na body obnovy na cca 3 GB, jinak se ti to zase za chvíli zaplní (systém může vyhradit až 15% kapacity disku pro body obnovy), a taky zkontrolovat v plánovači úloh, jestli tam není naplánované vytváření bodů obnovy po každém zapnutí nebo podobné nesmysly.

Body obnovy sa nastavuju v ovl.panely system, v sekcii ochrana systemu.
Vseobecne netreba ani nic obmedzovat staci ist v pravy klik na C - vlastnosti na tlacitko vycistit a tam potom tlacitko vycistit systemove subory a potom tam na druhej karte je tlcitko vycistit body obnoveni.
Body obnoveni su v system volume information, to neni ziadna zlozka backup (t.j. to je este nieco ine, nejake backupy si zmazat extra rucne a pripadne aj vypnut zahadny program beziaci na pozadi ktory ich furt vytvara)