Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB klavesnice nenalezena pri bootovani

Zdravim,
Mohl byste nekdo pomoci. Mam novou sestavu a k ni sem si nechal starsi bezdratovou klavesnici(i s mysi) zapojenou pres usb. pri bootovani mi hlasi chybu ze nic nemuze nabehnut,protoze neni zapojena.. samozrejme je. kdyz dam pevnej restart tak este nez se znovuspusti monitor tak uz se spousti windowsy.coz tak nejak nechapu,ale stve me to restartovani..nevim jestli se to da nastavit nejak v biosu nebo tak.diky za radu.
2. nainstaloval sem si visty a nechal sem si i starsi XP na jinem logickem oddilu. Nevite nekdo jak se da nastavit zavadec co maji visty,aby nebyli na prvnim miste pri bootovani ale zustali tam ty XP. diky za rady
Preji hezky den
Wachichak

Můžeš zkusit sehnat nějakou obyčejnou klávesnici do PS2 a připojit ji taky. Takže bys měl v PC dvě klávesnice a při startu by to detekovalo tu PS2 a ta USB by se během bootu systému "chytla".
Ovšem by ses musel smířit s druhou klávesnicí na stole, nebo ji někam zastrčit, aby nebyla vidět - třeba ji přilepit zespodu ke stolu :-)