Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RAM a hry

Ahojte mam notebook s 4GB Ram :) no niektore hry pozaduju min 6,8GB Ram pamate je to velky problem ? Nepojdu mi spustit ci ? :) popr da sa niako navysit Ramka na notebooku ? :)
Dakujem vsetkym za rady :)

Záleží na konkrétní hře. Vyhledej si její název na googlu a za to zadej např. minimum RAM. Určitě najdeš plno témat na různých fórech. Pokud (ted přeháním, ale:) chceš hrát hry typu Call of Duty 74 a v min. požadavcích je uvedeno 200 GB RAM, tak je opravdu měj, bez toho to nerozjedeš :)

to se neda rict

je to proste grafika urcena na beznou cinnost a pripadne obcasne hrani starsich her, nemuzes proste po levnem notasu chtit hrani novych narocnych 3D her. to bys musel priplatit cca. nejlevnejsi notas, na kterem jde rozumne hrat 1000 EUR.

jinak ale Acer neber, radsi z levnych notasu nejake Lenovo nebo uz priplatit za MSI nebo Asus, nicmene na hry si ve stejne cenove kategorii nepomuzes, bude to mit ale lepsi konstrukci nez Acer a hned se to nezacne rozpadat.

Ale jo, za prve za dvacku,to uz je trida lepsich, takze by melo a za druhe vzdycky se najde vyjimka, znamej neda na Acer dopustit, protoze po tom co mu vykonove prestal dostacovat si koupil Sony Vaio a zlatej Acer, jenze na druhou stranu, kdyz mas smulu a Acer se nejak posere, tak je to mnohem vetsi problem nez u jinych znacek, nehlede na to, ze pocet tech s problemem je procentualne docela vysokej, prekonava to snad jen to Sony.