Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Redukce Jack 3,5mm -} USB 2,0

Zdravím,
potřebuju redukci z Jack 3,5 (mikrofon) na USB 2.0 nevíte o nějákým? Nejlépe z Alzy já zatím žádný nenašel..

Nemusíš z nás dělat blbce, klidně pokračuj v původním tématu:
http://pc.poradna.net/q/view/1540147-redukce-na-sl uchatka-a-mikrofon
Máš stejnej problém, stejnou IP, ve stejný den. Maskovat se za neregistrovanýho je řešení hodno génia, prostě no!
Jestli budeš zakládat další stejná témata, tak se asi rozloučíme.(Prasak) (Prasak)

Otom jsem přemýšlel, ale nevím zda to bude fungovat na sluchátkách už mam 1 redukci a přeci jenom z redukce vedou 2x jacky 3,5mm 1)Sluchátka 2)Mikrofon a můžu mít jen 1 protože mam NTB a je tam jen 1x 3,5mm jack. A je tam obrázek sluchátek a když tam strčím mikrofon tak nefunguje tak chci právě si koupit lepší a hlasitější mikrofon, který pujde přes redukci jako USB 2.0 do NTB.