Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem YouTube - Chyba sítě

Ahoj, nedávno jsem si přeinstalovával Windows (desítky). A před tím to šlo v poho. Ale teď když přehávám úplně jakékoliv video v jakémkoliv prohlížeči, tak se tak po 3 minutách vypne zvuk a do chvilky po té se objeví hláška "Litujeme, ale video nejde přehrát". Musím refreshnout stránku? Nějaké nápady? Dík

rozumíš slovům "celý název"?

ještě jednou a pomalu: jaké máš auto, když napíšeš že máš škodu, přestože se ptám na celý název?
ale už jsem to vzdal, další dotazy nemají smysl.

proč: některé verze antivirů jsou problematické - speciálně u avastu se to stává všem verzím, pod win10 je to častější.