Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Otevření odkazů v novém okně

Otázka spíše na admina této poradny. Nebylo by lepší kdyby se odkazy v odpovědích otevřeli do nového okna? Né každý se pracně chce vrátit zpět na dotaz (neví pak kde byl na stránce).

Změna kategorie, původně: Ostatní (host)

Nebylo by lepší kdyby se odkazy v odpovědích otevřeli do nového okna?

Nebylo. Tobě se líbí, když ti někdo něco vnucuje? Každý si přece může svobodně vybrat, jestli si stránku otevře v novém okně nebo ne. Jak už psal Wikan, buď prostředním tlačítkem (kolečkem) nebo Ctrl + levé tlačítko. To, že to někdo nezná nebo neumí, to už je jeho problém.