Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Po instalaci Win10 Home 64bit chyba Driver_Power_State_Failure

Dobrý den,
nainstaloval jsem Windows 10 Home 64bit (nejedná se o upgrade z Windows 7, jedná se o čistou instalaci z USB flash disku) nainstaloval jsem všechny dostupné aktualizace. Problém nastane vždy při zapnutí PC cca. do 2 min. mě vyhodí hlášku: Driver_Power_State_Failure a restartuje se. Po restartu mohu na PC bez problému pracovat. Při vypínání PC se neděje nic neobvyklého, ale při opětovném zapnutí se opět restartuje. Ve skupině: Správce zařízení, se nenachází nic, co by nebylo rozpoznáno. Před Windows 10 jsem používal Windows 7 a Windows Vista a tento problém nikdy nenastal. Mohl by mi někdo poradit, jakým způsobem zjistit příčinu a problém odstranit? Předen děkuji za odpověď.

Změna předmětu, původně: Driver_Power_State_Failure (host)

Tak jediné užitečné co jsem se dočetl je, že chyby se ukládají do souborů ve složce: Windows\Minidump a že je možné z těchto souborů rozpoznat chybu... ale já vůbec netuším, jak je otevřít, a stejně si nejsem jist, zda bych tomu rozuměl. Každopádně mi to při restartu kód chyby neukáže jen ten nápis. Zjistit ten kód chyby, dalo by se udělat určitě víc, než zkoušet.

Za PREVE = to mas stolne PC alebo notebook ?
Za DRUHE = Podporuju ti tvoje komponenty/notebook Windows 10 a su ovladace na stranke vyrobcu ? Ak niesu ovladace na tvoj PC/Notebook tak sa nediv ze mas problemi. Nechaj si tam ten Windows co ti oficialne podporuje vyrobca.

Ked nemas na svoju Zakladnu dosku ovladace na Windowes 10 tak neviem co tam potom cpes ten Windows 10 !!?
Daj si tam taku verziu Windows, na ktory su ovladace na tvoju zakladnu dosku na stranke vyrobcu.
-----
Toto sa tu riesi kazdy den ze ludia tam cpu najnovsi Windows 10 a potom sa chytaju za hlavu ze maju same problemi... a problem je ze ked niesu ovladace tak to tam cpat NEMATE !