Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Presun aplikácii na SD kartu Android 4.4.2

Dobrý večer, je nejaká možnosť presunu aplikácií na SD kartu? Myslím tým napríklad aplikácie od google a nejaké hry. Potrebujem niečo bez rootu. Mobil je ešte v záruke. Niečo ide presúvať ale, na SD kartu prenesie len pár MB a s Google aplikáciami nepohnem. Ďakujem vopred.
https://www.whattechsays.com/install-and-move-andr oid-apps-to-sd-card/ skúšal som, ale Google appky nešlo premiestniť.

bez rootu ne.

s rootem jde nainstalovat placenou verzi aplikace link2sd, na karte vytvorit spesl oddil a pomoci te aplikace presunout i normalne nepresunutelne aplikace jako jsou ty od Google. (Verze te aplikace zdarma nepresouva knihovny aplikaci, coz muze nekdy byt docela dost MB.)

Tak jasne, ono je to v podstate jako u PC. Noname sd-card = 5400ot. Green, sandisk UHS-I = 7200ot., interni uloziste = SSD. Na druhe a treti moznosti je to urcite pouzitelne na vsechno, jen treti moznost je o neco komfortnejsi, moznost prvni zabrzdi smartphone i pocitac. ;-)