Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem msi r9 380 g4 nenabehne

Ahoj, koupil jsem novou GK MSI r9 380 g4 a kvůli ní o nový zdroj seasonic s12ii - 520w. Po zapnutí pc nabíhá, ale ukáží se takový fialové znaky na monitoru, potom loading systém a reset. Takhle stále dokola. V čem může být chyba ? GK u kámoše vyzkoušena a funguje.Hrál jsem si as tím 4 hodiny a už jsem bezradnej...Jakmile zapojím starou GK vše funguje.

Mám něco aktualizovat ?
Někde něco špatně zapojeného ?
Nastavit něco v BIOSu ? (tam se jako jediný místo s novou gk dostanu)

Základku mám z68p-ds3
intel i5
8 gb ram

Děkuji

Ovladače jsem zkoušel odinstalovat, poté i přes driver sweeper v nouzáku jsem vše odstranil a to nepomohlo.

GK snad mám zapojenou správně, jelikož tam ze zdroje vede 2x 6+2pin a to jsem zapojil. Nic víc není třeba zapojovat ne ?

Už fakt nevím co s tím. U kamaráda naběhla hned.

Mám taky stejnou sestavu (až na to Káčko u procesoru - jinak celá sestava je za přezdívkou). Tam není co nastavovat (možná zkusit vypnout integrovanou grafiku), spíše si zkontroluj, jestli máš tu kartu dobře zasunutou a zajištěnou ve slotu a jestli dobře sedí ty konektory napájení. Případně i konektor k monitoru.