Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nazor na nove PC

Dobry den.
Chcem sa opytat Vas ktori tomu rozumiete. Chcem pre deti kupit nove PC, ale nerozumiem sa tomu aka grafika je dobra a tak. PC bude sluzit hlavne na hry, vlastne na hry.
https://www.alza.sk/hp-pavilion-550-135nc-natural- silver-d3950882.htm?catid=18848818 .
Aky je Vas nazor na zostavu. Co sa bude nanom hrat LOL, WOT, a nejaky steam, armored warfare, wartunder.
Dakujem za rady. Nejde mi o to aby to islo na maximalne rozlisenie. Bude mi postacovat tato zostava? Monitor je tento https://www.alza.sk/21-5-lg-22m47vq-d3808657.htm?c atid=18853364 . Dakujem za Vase nazory.

alebo tento? https://www.alza.sk/lenovo-ideacentre-h50-55-d2260 957.htm?catid=18848818

Ahoj myslím si že LOL utáhneš v pohodě , WOT na vyšší detaily taky v pořádku a ty další 2 hry taky jen si je pak přenastav na medium (nebo high)tahle pc sestava je na hry dobrá (myslím to Lenovo, akorát si tam dej ten upgrade na windows 10 je takový přehlednější)monitor taky vypadá dobře (taky bych si koupil lepší internet).

Dakujem za Vas nazor rozhodol som sa teda ohladom toho lenovo. Stihol som ho este objednat:) Chcem sa ale este opytat ohladne win 8-10 pocul som ze win 10 je kvalitnejsi ale vraj velmi spehuje majitela preca ked niekto stiahne nejky fim na pozretie ze radsej ostat pri win 7-8.

Je navrhnutý tak, aby zvládal plynulý chod grafických aplikácií či menej náročných hier
Typ zostavy Kancelársky

No úplně herní to nebude.

Stihol som ho este objednat:)

Proč jsi tak chvátal?Ptáš se na názory a rady a bez čekání poslechneš hned první radu.Kdybys přečetl radu od pedrosso a kouknul na ty PC sestavy,třeba bys měl herní počítač.

win 10 je kvalitnejsi ale vraj velmi spehuje majitela preca ked niekto stiahne nejky fim na pozretie ze radsej ostat pri win 7-8

No stažení filmu Win 10 určitě nekontrolují a nehlásí.

No poponahlal som sa preto ze som slubil PC detom na vianoce nevedel som sa rozhodnut ktory potom som im slubil ze budu zlavy po novom roku kupim im ho do konca praznin. Chcel som splnit ten druhy slub. A co sa tyka toho popisu som udiveny doteraz tam bolo napisane vykonny aj v kategorii hracke PC to bolo sledoval som ho par tyzdnov bol najpredavanejsi cital som aj recenzie tychco ho kupili. Potom som natrafil na tento web tak som sa opytal.