Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skylake reklamace

Zdravím,

bohužel jsem jeden z těch, kteří očividně přišli o procesor kvůli chladiči, PC přestal jít a CPU led svítila. Po vyjmutí procesoru jsem si všiml dvou lehce ohnutých rohů na procesoru + očividně byla poničena i patice.

Chtěl jsem se zeptat jestli někdo nemá zkušenosti s reklamací? Má cenu to vůbec zkoušet nebo mám radši šetřit čas a energii a rovnou nechat opravit desku a pořídit novej CPU? Pochybuju, že na tohle uznaji reklamaci?

To můžou kdákat co chtěj tohle jasně podělal Intel a klidně bych se soudil otázka času až se ozvou další majitelé.(nějaký dodatečný info o tom nedotahujte šroubky na doraz,nekupujte masivnější chladiče vše to čím se pak začali dodatečně ohánět,tak s tím asi neuspějou.)Litovat spíš můžeš že si nešel do Haswelu ne do AMD.:-)

Tak k mému překvapení (jelikož jsem vždy ohledně reklamací pesimista) jsem dostal bez řečí procesor nový. Stačilo jen zavolat, napsat dopis, nafotit chladič a prošlo to bez problému. Tak snad druhá reklamace už nebude třeba... :D

To už jsem taky udělal a dostal jsem je. Ale pozor, musel jsem si je vyloženě vyhádat. Výrobce se totiž dle jeho interních testů dozvěděl, že NINJA 4 prý tyto problémy nemá a poslat mi to vůbec nechtěli.... Musel jsem je bombardovat a nakonec jsem argumentoval tím, že proč když si za tím tak stojí, tak mezitím na trh vydali novou revizi s upravenými šrouby/podložkami. Až pak mi řekli, že mi to teda pošlou...

No řek bych spíš jenom otázka času mám tu dva robustní co se už neprodávaj nebo nejsou ani moc známí Cooler Master Hyper Z600 a Deepcool LUCIFER ,samozřejmě že na soc pasujou jenže otázka jestli ho nezničí a takovejch chladičů je plno,pokaď vím vyjadřoval se k tomu jenom Intel a nejprodávanější výrobce těch chladičů na taktování Scythe jiný výrobci ne,takže to se uvidí časem...

No a tohle?:-)

Výrobce se totiž dle jeho interních testů dozvěděl, že NINJA 4 prý tyto problémy nemá a poslat mi to vůbec nechtěli...