Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Deska pro Core 2

Ahoj,
chtěl bych nějakou desku pro Core 2 (s intel chipsetem) za cca 5000, vhodnou pro přetaktování.
Mým kandidátem je GA-965P-DQ6.

Díky za rady, půjdou na těchto deskách nové Core2 vyrobené 45nm procesem ?

Já dneska montoval E6320 na GA-965-DS4 revize 3.3 a nemusel být ani nový bios.Podle me 45nm pojede v kazde desce /mozna bude potreba novy bios/

Podle me je DS4 a DQ6 z hlediska taktovaní to samé.

Bios se mi na první pohled zdál u toho DS4 rychlejší než P5B(mám přesněji obyč. P5B-E) ale myslím že tam není regulace druhého ventilátoru jako v P5B /zítra tam budu zkoušet různý paměti/. Nastavení diskových režimů SATA a RAID (ahci,raid, ide) se mi zdálo složitější, P5B to má odděleně.

Jinak to DS4 a DQ6 je urcite hezci na pohled :-) Mam dojem je to zatim jediny zjisteny rozdil v taktovani.