Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je potencionálně možné přetaktováním opravit rozbitou g. kartu?

Je potencionálně možné přetaktováním opravit rozbitou grafickou kartu?

S kartou jedu hru asi minutu než všechno spadne a resetuje se počítač. Kamarád mi tvrdí, že přetaktováním se situace vyřeší, ale já mu to nežeru. Podle něj se většina graf. karet těsně po záruce naschvál rozbijí, aby jste si koupili od výrobce hned novou. Prostě taktika pro byznys.

A co vy si myslíte? Máte někdo osobní zkušenost?

Konspiracka o kurvitku? Jestli tomu ten tvuj kamarad veri tak to potes panbuh. Pretaktovanim asi tezko kartu rozchodis, to spis podtaktovanim, cimz ale snizis i vykon. Pokud by ses rozhodl uz pro novou kartu, vzdycky muzes nejdrive tu starou zkusit "zapect".