Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Příliš tmavej obraz

mam dotaz,,,uz si stim lamu par dni hlavu,,,,chtěl sem pustit hru ATOMIC BOMBERMAN, ale mam v ni tak tmavej vobraz, že tam neni takřka nic vidět....jas v monitoru dam na max, jas ve windowsech taky na max...všechno svítí jak po výbuchu atomovy bomby a v bombermanoj tma...zkousel sem vodevrit vobrazky, ze kterejch ta hra nacita prostredi, zesvetlil to v grafickym programu a ulozil zase nazpet....zapnu hru a je to furt stejny...vidim jenom naky vobrysy tech figurek, ale to je tak vsechno.....kdyz sem si stahnul programek, kerej z toho co se děje na vobrazovce uděla video, pustil bombermana a nahral to, tak ačkoli je to tak tmavy, na videu to ma normalni (světly) barvy.....ma nekdo poneti co s tim?
Změna kategorie, původně: Operační systémy (Kurt)

Pokud s tim je to co si myslim, tak pak je to jednoduchý (pkud to hra umožňuje, ale měla by). V nastavení hry (pokud to máš anglicky tak options) dej zobrazení, nebo video nebo něco s obrazem (nevim co tam máš) a tam přidej jas či kontrast. Jestli to ale bude pořát tmavý tak ti bohužel neporadim. Já už moc hry nehraju :-).

Javor - zadnej video opšn tam neni
Kurt - to bude myslim k ničemu, vzhledem k tomu ze mi to děla jenom u týhle hry

...este me tak napada,,,když to na widowsácky nastaveni jasu nereaguje, neni naka moznost vyhecovat jas primo v monitoru? , jak řikam, mam to na 100% a je to tmavy...(AOC 17 GLR)

Hra byla vyrobena roku 1997 firmou Interplay Productions and TM Hudson Soft Co.
Systémové požadavky nejsou příliš náročné: procesor téměř jakýkoliv, Windows 95, alespoň 16 RAMka, CD-ROMka, myš, zvuková karta, 40 MB volného místa na disku, DirectX 3.0+.
Vypadá to že jsi na to kápnul :-D