Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Končicí život disku?

Dobrý den.
Po delší době mě napadlo podívat se do CrystalDiskInfo na stav disků a výsledek mě poněkud zaskočil.
Příliš těm S.M.A.R.T parametrům nerozumím. Je to pro ten disk (viz příloha) konečná?

V případě, že to konečná je, můžete mi prosím doporučit čím ho nahradit? Slouží pro uložení dat.

zkopiruj data jinam a disk zformatuj dlouhym formatem pres noc.

melo by to byt zase OK a pak jen budes obcasne sledovat, jestli tam zase chyby nenaskoci, to by totiz znamenalo, ze neopravitelnych sektoru pribyva a teda je disk na odpis.