Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Otázka ohledně bílého fleku na displeji po reklamaci

Zdravím , před nedávnem jsem si zakoupil 2v1 Asus T100 po zapnutí jsem zjistil že na displeji mám tmavé pixely tudíž jsem 2v1 šel reklamovat a po reklamaci jsem zjistil že tmavé pixely vystřídalo svítivé místo v levé straně displeje ..Tak teď už fakt nevím co s tím zda opět reklamovat a čekat že s tím bude další problém nbo S tím jít raději do opravy.

Určitě reklamuj. Přece bys neplatil opravu výrobní vady a špatně vyřízenou reklamaci. Mmj při první reklamaci nejspíš v servisu vyměnili display a pak to dost možná blbě složili dohromady. Kdysi jsem pro jeden servis pracoval. Tak možná te potěší že často při špatně vyřízené reklamaci se strhávají technikovi prémie