Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Uprava cislovani v MS Word2003

Zdravim, mam dokument rozdeleny pres tabulku o 1 radku a 2 sloupcich na 2 poloviny. Na jedne polovine mam text dlouhy na cca 8 stran vcetne cislovani, odstavcu.. potrebuji dat totozny obsah i na druhou polovinu beze zmeny jakehokoliv formatovani. Problem je v tom ze kdyz cely text prekopiruju na pravou stranu, upravi se mi cislovani odstavcu. Zaboha nemohu prijit na to jak donutit word aby cislovani v tabulce nemenil, proste vlozil text tak jak je.

to uz jsem zkousel, to skutecne zmeni cislovani, bohuzel jen u toho odstavce k nemuz se vztahuje to cislo. Ostatni zustavaji preformatovane. (muselo by se to udelat rucne u vsech). Krom toho, kdyz restartuju numbering, tak se mi vytvori odsazeni odstavců = prace navic. Takze mam zatim na vyber 2 moznosti:
a) zrusit automaticke cislovani, nahradit to obyc. textem a udelat si odsazeni pomoci tabulatoru
b) zkusit postup ala los, rucne restartovat cislovani a pak jeste upravit odsazeni.
Do obojiho se mi nechce :)

i cant answer.. proste to je bordel.. a tak i tak, vyresil jsem to tak ze jsem misto automatickeho cislovani nad tim hodinu sedel a udelal sem to pres text a odsadil. Oznacuji za vyreseno/nevyreseno. Uz se tim nechci zabyvat, stejne to byla jednorazovka ktera se bude opakovat zase az za 10 let :)