Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přesun oddílu HDD s Windows na SSD

Dobrý den, dnes mi přijde nové SSD a chtěl bych si na něj přesunout svůj C: oddíl, na kterém mám nainstalovaný Windows 10 a drivery. I když je mi jasné, že nejlepší by byla čistá instalace, momentálně to není možné a musel bych čekat dalších pár dní. Proto jsem googloval a našel jsem spoustu návodů jako je např. http://www.guidingtech.com/44400/migrate-ssd-windo ws/, ale vzhledem k tomu, že jsem nikdy nic takového nezkoušel tak bych se rád zeptal zda-li s tím má někdo zkušenosti a jestli je to bezpečné.

Neodporúčam klonovať (preniesť) systém z HDD na SSD. Naklonovaný systém bude spravidla funkčný, ale značne poruchový. Práca v takomto systéme bude utrpením. Odporúčam na SSD vykonať novú - čistú inštaláciu systému.

mám nainstalovaný Windows 10 a drivery

Najskôr si všetky drivery zálohuj softvérom "Driver Backup" a budeš ich mať všetky pokope pri novej inštalácii.