Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypíná se PC při zavřené bočnici

Zdravím, včera poprvé po dlouhé době mi spadl počítač. Poprvé mi spadl při hraní, a pak 3x zasebou asi s 5ti minutovou prodlevou při koukání na seriál. Tak sem si říkal že by to mohlo být třeba teplotama. Ani náhodou, grafika sotva 32 stupňů a procesor ten už vůbec ne s chlazením za litra. Takže sem přemejšlel co by to ještě mohlo dělat a tak sem si nechal projet antivirem PC a nic. Tak mě napadlo sundat bočnici jestli to neni třeba kvůli motherboardu kterej by se přehříval (nebo co já vim) a už to nespadlo. Bočnici mít sundanou nechci páč při hraní mi dělá grafika docela kravál. Nevíte co by to jinak mohlo způsobovat? Dík

Tak teď už mi to spadlo i při otevřený bočnici. Disky jsou 32 a 29 mám na nich chladiče, a motherboard: SYSTIN 34, CPUTIN 36, TMPIN3 40, AUXTIN 110. Ale nikde jsem nenahmatal teplotu 100 stupňů a myslim že sem něco o tom čet že to ukazuje snad všude.

a už to nespadlo.

A když ji vrátíš,tak to zase vypne a při opakovaném sundání opět funguje?Jestli to bylo jen jednou,může být jen chyba v nějakém kontaktu,čili vypni PC a zkontroluj doražení všech kabelů,doražení ramek a karet ve slotech.

Nenapsal jsi sestavu.
Zkontroluj si veškeré konektory k HW (vytáhnout, zasunout, zacvaknout) a taky kabeláž napájení.
Než začneš měnit zdroj, zkus si postahovat zátěžové testy na HW a prověřit, jestli to není něčím jiným.
Případně - pokud máš integrovanou grafiku, tak vytáhnout GK a nechat to běhat bez ní (co to udělá).
To samé s pamětni - zkus to s jedním modulem (pokud to bude padat, tak s druhým).