Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odstranění e-mailů ze Samsungu

Dobrý den,
mám problém s odstraněním uložených e-mailů zvláště ve složce "trash" v mobilu Samsung GT-i8160, kde se jich už nashromáždilo přes 1800. Odstraňovat je po jednom je prakticky nereálné. Existují programy např. Kies, které propojí mobil s PS, ale žádný z nich nezobrazí soukromou korespondenci. Pro informaci: OS mobilu je Android 2.3, OS počítače Win 10 korespondenci v mobilu realizuji přes účet volny.cz.
Předem dík za odpověď
M. Kára

nevim, co jsem to chtel, ja mam jetou klavesnici, tak kolikrat pisu nesmysly :-)

POP - emaily se stahuji do pocitace (mobilu) a podle nastaveni emailu se bud mazou automaticky se serveru nebo tam take zustavaji.

IMAP - emaily zustavaji primo na serveru a jen se zobrazuji na pocitaci (mobilu).

Doporucuju ti na mobilu pouzivat IMAP, musi to podporovat tvuj poskytovatel emailu a musis to mit v nastaveni emailu u poskytovatele povolene.

Takze jednoduse smaz cely ucet, tim se cely email vymaze se vsim vsudy a potom si ho zaloz znovu s IMAPem, pripadne u takoveho poskytovatele, ktery IMAP podporuje.

Pokud potrebujes zalohovat nektere zpravy, tak to udelej jako prvni.