Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přehrávání videa na mobilu

Dobrý den, chci se zeptat jestli nevíte co se mi stalo s mobilem, ale od včera se mi nenačítá žádné video na facebooku... ani automatické přehrávání a když kliknu tak tam porád běží nacitaní ale nic, teď jsem zkusil i youtube a zde se píše : Při přehrávání došlo k problému, klepnutím pokus opakujte .... Opravdu si nevím rady, nejde to ani když jsem na wifi ani na datech ... Prosím poraďte:)

restartoval jsi smartphone?

vymaz datove soubory aplikaci youtube a facebook, dela se to ve sprave aplikaci, kliknes na aplikaci a mas tam moznost ji vymazat data.

odinstaluj AVG.

Snad neco z toho pomuze, zkus to pripadne i pres webovy prohlizec (Chrome), jestli to pojede.

Tohle je mezi lidma hodně zakořeněné. Čištění temp adresářů, čištění registrů a podobně... Taky se mě na to kolega ptal, jestli používám nějaký bazmek na čištění mobilu. Nepoužívám a ani to není potřeba, u WP teprve ne.
Lidi si tohle radí navzájem a prodavači v obchodech jsou taky jen lidi.

odinstaluj aplikace, ktere uz nechces ve spravci aplikaci

cache se vycisti restartem smartphonu

muzes pouzivat nejaky cache cleaner, jestli chces, nicemu to neublizi ale valny vyznam to nema

ony jsou dobre aplikace pro zrychleni Androidu, napriklad ES Task Manager, ale k efektivnimu pouziti (napriklad k odmazani zastupcu nepotrebnych aplikaci spoustejicich se pri ruznych akcich) vzdy potrebujes mit smartphone rootnutej a musis vedet co delas, protoze jinak si ho muzes i znefunkcnit a konci to pak nutnosti nahrat znovu firmware.