Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem cestovní zásuvka na notebook

Ahoj, jedu do Anglie a tam mají jinou zásuvku. Dá se sehnat zásuvka na notebook? Našel sem vždy ty cestovnízásuvky jak se do nich může dát jen mobil(jak sou plochý), jak tam mají jen dvě dirky, ale notebook potřebuje ještě takovou tu kovovou tyčku co ze zásuvky vylejzá, a tu nemůžu na žádný cestovní zásuvce najít.
Víte někdo o něčem? Dík

kolik bude urcite v prislusenstve nejaky univerzalny alebo ich tam bude viac roznych a spravny kolik sa urcite strci do tej podlhovastej diery a budes mat z toho normalnu zasuvku aj s kolikom, ked ten kolik tak nutne chces (aj ked na NB nie je bezpodmienecne nutny, zastrcku s kolikom na NB snad pouziva len acer lebo to acer superinzinieri asi nevedia poriadne galvanicky oddelit alebo co lol)