Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 255 °C

Zdravim.Mam problem.Pri hrani hociakej hry mam okolo 40C...asi tak po pol hodine az hodine mi zacne ukazovat ze mam 255C a rychlost jadie klesne z4GHZ na 1,4GHZ-mam amd fx8350...A toto klesnutie rychlosti jadier sposobi neuveritelny pokles FPS a lagy s ktorymi sa neda hrat...aj po vypnuti danej hry mi stale az kym nerestartujem pc vypysuje ze mam 255C...Prosim vas co mam robit???

Ak je to teplota procesu, potom treba procesor rozobrať, vyčistiť, vyfúkať všetky nečistoty, naniesť NOVÚ vrstvu teplovodnej pasty po celej ploche procesora, pripojiť chladič a nakoniec preveriť funkčnosť chladiča (či sa točia lopatky).

Povypinaj vsetky programy merajuce cosi, aby nebezali na pozadi. Stava sa to aj potom?
Skus to merat pomocou speedfan (vsimas si teplotu s nazvom "Core" neco) a ked sa to podtaktovava tak sa ten CPU prehrieva (nezavisle na tom co ti nejaky program ukazuje), takze skontroluj ci spravne sedi chladic, ci sa toci vetrak, apod.