Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak otestovat funkčnost základní desky

Ahoj,

mám tu několik starších základních desek i s procesory. Jenže nemám k nim chladiče, a tak je podle selského rozumu nesmysl desku napíchnout a nechladit procesor. Zajímalo by mě, zda je možno desky otestovat nějak bez využití procesoru.

Děkuji.

nemas zadnej chladic, kterej bys postavil na procesor?

nepotrebujes na rychlej test, jestli je to funkcni chladic, kterej pasne do der, staci ho na procesor postavit, teplota tak rychle i s provizornim chlazenim nad povolenou mez nestoupne.