Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Flash disk Kingston nefunguje

Dobrý den cca před rokem jsem zakoupil flash disk Kingston přes eshop který již neexistuje.
Flash disk je nefunkční a nemohu sehnat adresu kde reklamovat, jedině v Anglii ale tam se mi to posílat opravdu nechce.
Vyzkoušel jsem oslovit různé eshopy o radu kde reklamovat, ale nikdo neporadil. Mohl by mi někdo poradit kde reklamovat.
Prosím o radu.
Děkuji Standa

Ked shop skrachuje tak bud sa urci naslednik (ak ich niekto kupil) ktory musi prebrat aj tarchy toho shopu, alebo ak neexistuje ziaden tak mas asi smolu.
Ci to vie reklamovat aj samotny kingston neviem, ale neni to jeho povinnost, len dobra vola, skus sa obratit na nejaky support kingstonu emailom apod. Alebo to proste vyhod a kupuj v shopoch ktore budu existovat aspon 2roky :)