Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Xbox 360 na notebook

Zdravím.
Už nějakou dobu se snažím vyhnout koupení televize jen skrz Xbox. Zajímá mě,jestli jde nějak zapojit Xbox do notebooku a používat jeho monitor. Myslím že něco podobného dokáže EasyCAP. Ale na to je zase většina kritiky. Jestli o něčem víte,tak mi poraďte. Pouze mě to zajímá.

Díky za odpověď!! :)

Easycap je laciný, lidi kupují laciný věci a to často i přes negativní recenze na netu. Lidi pak rychle zjistí, že výsledek vypadá lacině a často přidají k negativním recenzím i svoji negativní recenzi. Jen část lidí pak pokračuje dalším novým nákupem k lepší (a dražší) externí TV kartě, a dopracuje se k cíli tj. spokojenosti. :-)