Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Acer Aspire V-772g - po polití kofolou nefunguje audio jack

Servus,

dnes jsem si polil lehce ntb pitím (kofolou), tak jsem ho nechal vyschnout, ale ještě asi něco zůstalo v jacku, připojim repro, nic nevyskočí a ntb přestane hrát, vypojim a najednou začne hrát a vyskočí tabulku co jsem připojil (mikr, sluchátka, repro), je to přehozený, nevíte co s tim?

Změna předmětu, původně: Acer Aspire V-772g (host)

Jestli je to v záruce, odnes to do servisu, pokud ne, tak známému, co to umí a nech si notebook rozebrat a vyčistit. Já si kolou polil u Acera klávesnici.. proteklo to až uplně dolu, musel jsem celý notebook rozebrat, vyjmout klávesnici a i tu rozebrat (kola byla nateklá mezi ty vrstvy)..

a příště opatrněji.