Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Grafika je ve skříni trochu nakřivo

Zdravím,

předem se chci omluvit za to, že to je celkem takový debilní dotaz, ale celkem mě znepokojuje, že grafická karta je v mé skříni trochu nakřivo...(na druhé straně, než jsou konektory trochu padá dolu). Ptám se, jestli je to špatně a mam jí třeba něčím podepřít.

Děkuju za odpovědi

Ak myslis ze je sikmo aj v slote, tak uvolni konektory karty a posun zaslepku spravne. A predtym sa uisti ze je doska spravne v kejse (ze su pod nou distancky).
Ked myslis ze ju stahuje dolu chladic svojou vahou (kolmo na slot) tak s tym neurobis nic, a ani to moc nevadi